GIDA ETİKETLERİ

Yürütmelikteki kanun uyarınca gıda malzemelerinde içerik bilgileri bulunması zorunludur.Bu anlamda firmamız hem içerik basımında hem de ambalaj tasarımında sizlere profesyonel hizmet vermektedir.Böylelikle ürünleriniz;ambalajlarının görsel zenginliği sayesinde daha fazla dikkat çekmektedir.

İLAÇ ETİKETLERİ

İlaç etiketlerini de üç gruba ayırabiliriz.İnsan sağlığına yönelik ilaç etiketi uygulamaları,tarım ve zirai ilaç etiketleri,veteriner ilaç etiketleri şeklinde.İlaç etiketlerindeki en önemli detay her ürün grubunun farklı içerikler barındırması ve bakanlık uyarınca eklenmesi ya da çıkarılması gereken detaylardır. Baskı öncesi ve sonrası kontrol mekanizması sayesinde hata yapma olasılığı sıfıra indirgenir.

KİMYA ETİKETLERİ

Kimya etiketlerini; varil ve bidon etiketi uygulamaları, ev kimyasalları şeklinde sınıflandırabiliriz. Varil etiketlerinde özellikle yapıştırıldığı yüzeyden kesinlikle çıkmayan,yırtılmayan kuvvetli yapışkanlı malzemeler tercih edilmektedir. Bu tarz uygulamalar için de Gama Etiket olarak sağlıklı çözümler üretebilmekteyiz. Bu sektörde bir çok referansımız bulunmaktadır. Ev kimyasallarında ise yine genellikle görselliği ön plana çıkaracak ambalaj tasarımları önem kazanmaktadır.

PROMOSYON ETİKETLERİ

Reklam amacıyla kullanılan içten yapıştırmalı cam etiketleri ya da belli dönemlerde gerçekleşen bir kampanyaya yönelik indirim etiketleri konusunda da destek vermekteyiz. Bu tarz uygulamalarda genellikle şekilli kesim bıçaklar tercih edilmektedir. Yurtdışından ithal ettiğimiz özel bir bıçak ünitesi sayesinde bu talepleri uygun maliyete, kaliteli bir baskı ve kesim yapılmış halde hizmete sunabilmekteyiz.

KİŞİSEL BAKIM & KOZMETİK ETİKETLERİ

Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin de raflarda fark edilebilir olması için etiketlerin görselliği çok fazla önem kazanmaktadır.Grafik ve baskı bölümümüz sizlere bu konuda yeterli desteği sağlayarak en iyi sonucu almak adına yardımcı olmaktadır. Kozmetik etiketlerinde soğuk yaldız uygulamalarımız da mevcuttur.lslak mendil,makyaj temizleme ürünlerine uygun olarak da özel yapışkanlı malzemelere baskı yapmaktayız.

OTOMOTİV ETİKETLERİ

Otomotiv sektörüne yönelik yedek parça; madeni yağların üzerinde kullanılmak üzere özel yapışkanlı, esnek etiketler; lastiklerin üzerinde kullanılmak üzere kuvvetli yapışkanlı etiketler gibi uygulamalarımız mevcuttur. Bu uygulamalarda grafik bölümümüz sizlere tasarım aşamasında profesyonel destek verebilmektedir.

TEKSTİL ETİKETLERİ

Tekstil sektöründe artık yoğunluklu olarak firmalar hem markayı hem de fiyatı ön plana çıkaran rulo karton etiketler tercih etmektedirler. Böylelikle karton etiketin üzerine doğrudan baskıyı yaparak hem zamandan kazanılmaktadır, hem de maliyetten.Gama Etiket olarak istenilen gramajlarda,barkod baskısına uygun çözümlerimiz bulunmaktadır. Dayanıklılığı arttırmak adına rulo karton etiketlere selefon uygulamalarımız da mevcuttur.

BEYAZ EŞYA ETİKETLERİ

Dayanıklı tüketim mallarının üzerine yapıştırılan, enerji sınıflarını ve ürünlerin özelliklerini içeren etiket uygulamaları için de özel çözümlerimiz bulunmaktadır. Bu tarz uygulamalarda yoğunluklu olarak yapıştırıldığı yerden çıkarken iz bırakmayan özellikte yapışkanlar tercih edilmektedir. Gama etiket olarak bu ihtiyacınıza yönelik çözümler üretebilmekteyiz.