TASARIM

Ürününüzü eğer ki iyi pazarlamak istiyorsanız , müşterilerinizin ilgisini çekmek istiyorsanız kuşkusuz ki bu aşamada etiket çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla eğer ki yeni bir ürün piyasaya sunacaksanız yada var olan ürünlerinizde bundan sonrası için etiket ihtiyacınız doğduysa talep ettiğiniz takdirde grafik tasarım departmanımız sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

ÜRETİM

Tasarımı yapılan ya da sizlerden hazır gelen etiket çalışmaları grafiksel olarak baskıya uygun hale getirilip, üretim aşamasına geçildiğinde planlamanın yönlendirmesine göre uygun olan makinede baskıya alınmaktadır. Parkurumuzda offset ve letterpress baskı makineleri bulunmaktadır. Üretim tesisimizde sadece standart ISO garantili kağıt çalışılmaktadır. Üretim aşaması biten etiketler kalite kontrol makinesine aktarılarak, kontrol edilip, sarımı yapılıp, paketlemeye hazır hale getirilmektedir.

SEVKİYAT

Paketlenip hazır hale getirilmiş olan etiketler İstanbul içi için, günlük oluşturulan sevkiyat planına göre müşterilerimizin adreslerine teslim edilmektedir. İstanbul dışı belli bölgelere de ayın belli günlerinde araçla sevkiyat yapılmaktadır. (Çerkezköy, Çorlu, Gebze gibi yakın bölgeler) İstanbul dışındaki müşterilerimiz için de ürünleri hazırlandıktan sonra tercih ettikleri kargo firmasıyla ya da bizim anlaşmamız olan MNG kargo ile ürün gönderilmektedir.