Gama Etiket Hakkında

Üstün Kalite, Kusursuz Hizmet, Zamanında Teslimat ve Uygun Fiyat

GAMA ETİKET 1500m2 üretim sahasında müşterilerine üstün teknoloji, yüksek baskı kalitesi ve dinamik insan kaynağıyla hizmet vermektedir.
Teknolojik gelişim öncülüğünde daha iyi üretim standartları oluşturmak için çalışan firmamız, 2005’de İstanbul Topkapı’da kurulmuştur.2011 yılı itibariyle halihazırda çalışmakta olduğu Yenibosna’da ki tesisine taşınmıştır.
Letterpress etiket baskı sistemleri üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran GAMA ETİKET, 2017 yılında teknolojinin yeni atılımlarından RULO OFFSET baskı sistemlerini parkuruna eklemiştir. Üstün baskı kalitesine sahip rulo etiket baskı makinası ile sektörde yeniliğin ve kalitenin öncüsü olmuştur.
Üretim departmanının yanı sıra Grafik Tasarım, Kalite Kontrol ve Sevkiyat departmanlarını da bünyesinde bulunduran Gama Etiket müşterilerine kapsamlı hizmet vermektedir. Baskı öncesi ve sonrası oluşabilecek hataları minimize etmek için global ölçekte firmaların da kullandığı özel yazılım programı ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. GAMA ETİKET sınıfının en yeni teknolojik üretim araçları ve dinamik insan kaynağıyla global bir üretici olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.
GAMA ETİKET,’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı hizmet ve verimliliği merkez alan bir üretim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Kobi’lere ve Uluslararası Markalara güvenilir çözüm ortağı olmaktadır. Güler yüzlü yaklaşımıyla müşterilere doğru etiket seçiminde danışmanlık hizmeti verip, numune ve teknik spekt desteğiyle yardımcı olabilmektedir.
Etiket üretiminin yanı sıra ribon ve Zebra barkod makinelerinin satışını yapmaktadır. GAMA ETİKET, yenilikçi vizyonu ve doğaya saygı prensipleri gereğince; F.S.C. (Forrest for all forever) ve G.R.S. (Global Recycled Standart) sertifikalarını da bünyesine katarak global firmalara kesintisiz hizmet sunabilmektedir.

Vizyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin taleplerini en üst seviyede karşılamak  ve beklentilerini aşmak.

Misyon

Sektörümüzde öncü kuruluşlar arasında yer almak. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak yarınlar için doğaya zarar vermeden kaliteli ürünler sunmak.
0
+
ÜLKE
0
+
YILLIK TECRÜBE
0
+
MUTLU MÜŞTERİ